Мазівська школа з настільного тенісу «Mazivka Table Tennis School Agrotrade» виховує чемпіонів

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ неодноразово писав про успіхи тенісистів із невеличкого села Мазівка, що в Путивльському районі.

«Наша суббота, 26 травня, пройшла у м. Кролевець. Турнір з настільного тенісу тут справа регулярна і дуже корисна для наших вихованців. Цього разу нас було відчутно менше, але якість не постраждала. Усі достойно боролися, приємно, що лідери за кількістю годин тренування відчутно додають. Вітя вже увійшов до фіналу, де навіть мав одну перемогу (власне, міг і більше, але поки брак досвіду). Єгор - перше місце!

Місяць тому був другим, цього разу – переміг! Звичайно ж, усі наші дії підтримуються Агротрейдом Agrotrade ТОВ «Агріпорт-Норд «ТОВ «Мир-12», тому висловлюємо велику вдячність!

Загалом школа настільного тенісу «Mazivka Table Tennis School Agrotrade» вже має перші відчутні поштовхи ефективності, а теплі часи року завжди були викликом для системної роботи дітей на тренуваннях. Цьогоріч ми не збавляємо обертів та маємо амбітні плани! Дякуємо батькам і тим, хто за нас вболіває! Усім добра», – повідомляє вчитель Мазівської школи, тренер Валерій Озаренко.

Нагадаємо, що мазівські тенісисти грали на міжнародному турнірі з настільного тенісу «LIRS-Open», який у лютому 2018 року відбувся у місті Жовква Львівської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.