Ярослав Романчук з Бурині виступить на Всеукраїнській спартакіаді

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав, що у легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися фінальні змагання в рамках Всеукраїнської спартакіади між депутатами усіх рівнів Сумської області,.

Перемогою ямпільських депутатів у фінальниій частині завершилися змагання у рамках Всеукраїнської спартакіади між депутатами усіх рівнів Сумшини.

Депутати з Буринщини теж мають нагороди.

Ярослав Романчук, завідувач сектору з питань молоді та спорту управління освіти, молоді, спорту, культури, туризму Буринської міської ради, депутат Буринської міської ради виграв турнір з настільного тенісу.

А Віталій Линник, секретар, депутат Біжівської сільської ради виборов срібну медаль у змаганнях із шашок.

З переможців обласної спартакіади нині формується команда, яка на початку червня захищатиме честь Сумщини на Всеукраїнській спартакіаді депутатів місцевих рад всіх рівнів у місті Чорноморськ, що в Одеській області, повідомив інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради.

Прагнутиме перемогти в тенісному турнірі і Ярослав Романчук з Бурині…

На світлині: Ярослав Романчук.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.