Вища ліга Сумщини з футболу. 1 тур: ФК «Гранум» (Сніжки) у рівній боротьбі поступився ФК «Кролевець»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ повідомляв, що нинішнього сезону сніжківський футбольний клуб «Гранум» грає у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу.

У Сніжках нині ведеться реконструкція місцевого стадіону, в тому числі – й поля.

Тому свій перший «домашній» матч «гранумці» сьогодні, 26 травня 2018 року, зіграли проти ФК «Кролевець» у Сумах на стадіоні ФЦ «Барса».

Поєдинок проходив у рівній боротьбі. Відзначитися у воротах своїх суперників могли як сніжківці, так і кролевчани.

Та щастя все ж таки «усміхнулося» футболістам з Кролевця. Гол на 30 хвилині у ворота «гранумців» забив Ярослав Остапенко.

Він, як виявилося після фінального свистка, став переможним для кролевецьких футболістів.

У іншому матчі 1 туру здобув перемогу липоводолинський «Альянс» над ФК «Шостка».

Степан Тієчко (2 звилина), Сергій Приходько (45 хвилина) та Фарід Сулейман (63 хвилина) своїми точними ударами довели рахунок до 3:0

А Станіслав Корсун на 76 хвилині приніс мінімальну перемогу Верхньосироватській команді «LS Group» над ФК «Тростянець».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.