Євген Южаков очолив одну з провідних постійних комісій Сумської обласної ради

Сьогодні, 11 грудня 2020 року, відбулася 2 сесія восьмого скликання Сумської обласної ради.

На її засіданні депутати проголосували за призначення голови депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Головою цієї комісії став 62-річний Євген Южаков. Він є депутатом від політичної партії «Наш край».

Зауважимо, що Євген Южаков раніше працював начальником фінансового управління Сумської обласної державної адміністрації.

Останніми роками він очолював Путивльську районну раду.

На світлині: Євген Южаков.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.