Депутати Конотопської районної ради прийняли рішення про початок реорганізації Буринської, Кролевецької, Путивльської районних рад шляхом приєднання до Конотопської районної ради

Сьогодні, 16 грудня 2020 року, під головуванням голови Конотопської районної ради Віктора Бика відбулась друга позачергова сесія Конотопської районної ради восьмого скликання, в роботі якої взяли участь голова Конотопської райдержадміністрації Олександр Бескоровайний, представники засобів масової інформації, повідомив офіційний сайт Конотопської районної ради.

На порядок денний другої сесії було внесено 12 питань.

Депутати прийняли рішення, що стосувалися затвердження регламенту ради, положення про постійні комісії та їх склад, обрано голів постійних комісій та склад президії районної ради. Депутати розглянули і затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради, визначили умови оплати праці очільнику депутатського корпусу та його заступнику.

На пленарному засіданні депутати проголосували за початок реорганізації Буринської, Кролевецької, Путивльської районних рад шляхом приєднання до Конотопської районної ради.

У результаті таємного голосування заступником голови Конотопської районної ради обрано Андрія Ярового.

У перерві сесії відбулось засідання чотирьох постійних комісій районної ради, де за пропозиціями новообраних голів постійних комісій було обрано заступників голів та секретарів відповідних профільних комісій.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.