Міського голову Глухова Мішеля Терещенка депутати міськради вчергове відправили у відставку

Сьогодні, 3 вересня 2020 року, на сесії Глухівської міської ради, яка пройшла в залі засідань виконкому, депутати прийняли тільки два рішення.

Перше — двома третинами голосів подолали вето мера, накладене ним 26 серпня 2020 року.

Таким чином, відхилили рішення про звільнення з посади секретаря міської ради Юрія Бурлаки та поновлення Олени Демішева, передає https://nedelya.info

Наступне питання стосувалося самого голови.

Юрій Бурлака відзначив, що рішення від 6 червня про дострокове припинення повноважень міського голови продовжує діяти, але оскільки «фантастична команда» постійно намагається реєструватися, незважаючи на закони, запропонував прийняти рішення ще раз і відправити мера у остаточну відставку двома третинами голосів.

Депутатам роздали бюлетені, після чого в окремому кабінеті відбулося таємне голосування.

За результатами 23 депутати віддали свій голос за припинення міським головою Мішелем Терещенком повноважень.

Зауважимо, що 25 жовтня 2020 року, відбудуться вибори голів ОТГ та депутатів місцевих рад.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.