Владислав Луговий, голова Сумської обласної партійної організації «Пропозиція»: «Наша команда розробила чітку стратегію якісних змін на Сумщині…»

Партія «Пропозиція» зовсім недавно була утворена на всеукраїнському рівні...

Також вона вже створена й ефективно та організовано діє в Сумській області.

Як зауважив у ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) Владислав Луговий, голова Сумської обласної партійної організації «Пропозиція», до організації входять медичні працівники, освітяни, учасники АТО, економісти, журналісти, підприємці, волонтери, спортсмени, експерти в галузі ЖКГ, зоозахисники, чинні депутати Сумської обласної та місцевих рад. Словом, люди, які знають проблеми абсолютно кожної сфери суспільного життя, а головне – вміють їх ефективно вирішувати.

І ряди Сумської парторганізації постійно поповнюються і зміцнюються.

Зокрема, Владислав Луговий здійснив робочий візит до Недригайлівської партійної організації.

Під час зустрічі партійці затвердили стратегії розвитку Недригайлівської ОТГ, обговорили новації виборчого законодавства та проблеми місцевого самоврядування, визначилися з кандидатами до Недригайлівської селищної ради.

Також відбулися публічні звіти перед виборцями депутатів Недригайлівської районної ради Сергія Педька та Віталія Шульги.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.