Відбулася 39 сесія Буринської районної ради: медичним працівникам частину заборгованості з виплати зарплати буде погашено…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі ПОЛІТИКА, 21 та 28 серпня 2019 року не відбулася 39 сесія Буринської районної ради.

28 серпня 2019 року вона розпочала свою роботу, але депутати фракції ВО «Батьківщина» залишили її.

Тому продовження 39 сесії було запланована, як анонсував БіЖ, у розділі ПОЛІТИКА на 18 вересня 2019 року.

І нарешті вистачило депутатського кворуму, щоб її провести.

Як повідомив офіційний сайт Буринської районної ради, всі питання, внесені до порядку денного, розглянуто.

І прийнято найважливіше рішення для забезпечення життєдіяльності району «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік», де заплановано кошти для погашення частини заборгованості з виплати заробітної плати медичним працівникам та технічному персоналу загальноосвітніх шкіл, а також на продовження газифікації с.Сніжки та Біжівки та інші.

Крім цього були розглянуті питання: «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 11.05.2019 «Про Районну комплексну програму «Освіта Буринщини у 2019-2021 роках»; «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 21.12.2016 «Про районну Програму соціального захисту населення на 2017-2021 роки»; «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки» з яких прийнято відповідні рішення.

Депутатами районної ради не підтримано рішення «Про інформацію начальника Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району» та «Про продовження терміну договору оренди адміністративного приміщення».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.