До Бурині завітав депутат Верховної Ради України Максим Гузенко

Зауважимо, що Максим Гузенко, народний депутат України, обраний від 161 виборчого округу.

На Буринщину після парламенських виборів він завітав уперше.

Під час зустрічі порушувалися актуальні питання сьогодення, зокрема, щодо ремонту доріг загального користування, проведення медичної та освітньої реформ, виплати заробітної плати медичним та технічним працівникам освіти району тощо.

Максим Гузенко подякував виборцям Буринщини за його підтримку на минулих виборах, і запевнив, що жодне звернення до нього громадян з регіону не залишиться без уваги…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.