Чи зберуться все ж таки депутати Буринської районної ради для проведення 39 сесії?

На офіційному сайті Буринської районної ради є оголошення такого змісту: «До уваги депутатів Буринської районної ради! Просимо Вас виконати норму Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», а саме пункт 3 статті 20 та взяти участь у продовженні пленарного засідання 39 сесії районної ради, яке відбудеться 18.09.2019 о 10-00 в залі засідань ради».

Як анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі ПОЛІТИКА, 28 серпня 2019 року повинна була відбутися 39 сесія Буринської районної ради.

Як повідомив тоді офіційний сайт Буринської районної ради, вона й розпочала роботу…

На 10 годину початку засідання із 29 депутатів районної ради прибув 21.

Депутатом від Буринської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Олексієм Білоножком при затвердженні порядку денного внесено пропозицію щодо доповнення його двома питаннями «Про передачу нерухомого майна Буринській міській раді» та «Про обрання заступника голови районної ради».

Дані питання було включено до порядку денного.

При затвердженні черговості розгляду питань виникли суперечки, в результаті чого депутати від фракції «Батьківщина» залишили залу засідань.

Через відсутність кворуму головою Буринської районної ради Євгенієм Рябоконем оголошено перерву в пленарному засіданні...

Чому «батьківщинківці» залишили залу засідань Будинку ради, в соцмережах розповів Микола Ліщенко, голова фракції та голова Буринської районної партійної організації ВО «Батьківщина».

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), у розділі ПОЛІТИКА також розповідав, що через відсутність кворуму не відбулася 39 сесія Буринської районної ради, проведення якої було заплановано на 21 серпня 2019 року...

І знову виникає питання: чи відбудеться все ж таки 39 сесія Буринської районної ради, яка призначена на 18 вересня 2019 року?

На світлині: Будинок ради в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.