29 травня 2019 року відбудеться 27 сесія Буринської міської ради

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №40 – ОД від 17.05.2019 «Про скликання двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання», 27 сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 29 травня 2019 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На двадцять сьому сесію вносяться наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

  2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки».

  3. Про виконання рішення міської ради сьомого скликання від 25.04.2018 «Про цільову комплексну програму «Молодь» Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

  4. Про виконання рішення міської ради сьомого скликання від 25.04.2018 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту на території Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

  5. Про роботу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

  6. Про затвердження структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету і самостійних структурних підрозділів Буринської міської ради в новій редакції.

  7. Про прийняття приміщення контори у комунальну власність.

  8. Про списання майна.

  9. Про передачу майна.

Інші питання стосуватимуться надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою.

На світлині: місто Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.