Президент України Володимир Зеленський видав указ про достроковий розпуск Верховної Ради України…

Сьогодні, 22 травня 2019 року, о 12 годині повинне розпочатися засідання позачергової сесії Верховної Ради України щодо дострокових парламентських виборів…

Як відомо, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради 8 скликання.

«Керуючись частиною другою статті 77, частинами шостою і сьомою статті 83, пунктом 1 частини другої статті 90 Конституції України та відповідно до пунктів 7 і 8 частини першої статті 106 Конституції України постановляю: Припинити достроково повноваження Верховної Ради України восьмого скликання», – йдеться в указі.

Також цим указом він призначив позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Отже, українців знову чекають вибори – тепер уже позачергові до Верховної Ради України…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.