Пишаймося: костюм Олени Зеленської, першої леді України, містить елементи орнаменту з давніх килимів Сумщини

Дружина шостого президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська вперше з’явилася на публіці в ролі першої леді сьогодні, 20 травня 2019 року.

Вона була одягнена в сніжно-білий костюм, який для неї пошили індивідуально.

Дизайнером для Олени Зеленської став Артем Климчук, наряди якого зазвичай вибирають українська співачка Тіна Кароль і ведуча Тетяна Терехова.

Артем Климчук розповів, що над індивідуальним костюмом для першої леді працювало сім майстрів. Вони витратили на створення одягу 184 години. Більше такого образу не буде ні у кого.

При цьому дизайнер залишив у таємниці ціну костюма, зазначивши, що підсумкова сума залежить від багатьох факторів.

На світлині може бути не помітно, але, як виявилося, у костюмі була використана вишивка в традиційній артизанальній техніці, а в орнаменті адаптували флористичні та анімалістичні мотиви з килимів початку XIX століття Сумського і Полтавського регіонів.

«Вишивка на рукавах плаття і на спині жакета теж, просто вона тон у тон тканині й вона непомітна», – зауважив Артем Климчук, повідомляє newsone.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.