На 26 сесії Буринської міської ради, яка відбудеться 15 травня 2019 року, вирішуватиметься питання перейменування станції Путивль…

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №37 – ОД від 15.04.2019 «Про скликання двадцять шостої сесії міської ради сьомого скликання», двадцять шоста сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 15 травня 2019 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На двадцять шосту сесію вносяться наступні питання:

1.Про перейменування залізничної станції.

Інші 54 питання стосуються питань землеустрою.

На світлині: станція Путивль в місті Буринь 14 травня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.