Активісти вимагають провести інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського 19 травня 2019 року

Сьогодні, 14 травня 2019 року, перед будівлею Верховної Ради України в Києві проходить пікет, учасники якого вимагають провести інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського 19 травня 2019 року.

Активісти, які прийшли під стіни парламенту, тримають таблички зі слоганами: «Інавгурація - 19 травня. Вимагаємо!» ,«Досить знущатися, призначте інавгурацію Зеленського»,«Зе президент! Інавгурацію 19 травня!» тощо...

Зауважимо, у Верховній Раді ще навіть не визначилися, якого дня депутати розглядатимуть питання про дату інавгурації Володимира Зеленського.

Сьогодні, 14 травня 2019 року, комітет Верховної ради України вже вдруге переніс засідання з інавгурації на 15 травня 2019 року.

Провести його заплановано на 15 годину.

А от чи вдасться його провести – поки що невідомо…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.