Відбулася 38 сесія Буринської районної ради

Відбулося пленарне засідання 38 сесії Буринської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Євгеній Рябоконь.

Відповідно до розпорядження голови районної ради до порядку денного 38 сесії районної ради сьомого скликання було внесено 18 питань.

Оскільки більш детально проекти рішень з усіх питань вже були розглянуті постійними комісіями депутати обговорювали лише додаткові зміни, що стосувались питання внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік». Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.

На світлині: Будинок ради в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.