У Бурині потрібно перестати займатися «політичним шулерством»

Хотів написати аналітичну статтю з подій, які відбуваються навколо Буринської центральної районної лікарні, але після сьогоднішньої апаратної наради при голові Сумської ОДА, передумав.

Як я і здогадувався, інколи писав, що нас жителів Буринщини та міста Буринь, місцева влада тримає у заручниках.

А депутати Буринської районної ради (правда, не всі) - займаються «політичним шулерством».

Дехто з них взагалі не знає, що таке нинішня медична реформа.

Для них, що первинна, шо вторинна ланки - це тотожність.

Вони, депутати, не те що не знають законів, вони їх просто не читають.

Це спеціально для них...

Під час апаратної наради при голові Сумської ОДА, яка відбулася сьогодні, 04 березня 2019, року начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко зауважив, що кошти на вторинну ланку медичної реформи виділені з медичної субвенції з держбюджету на 2019 рік, і перераховані на Буринську ОТГ. Вони повинні бути використані тільки на утримання БУРИНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ в 2019 році...

Що тут не зрозуміло, шановні депутати Буринської районної ради?

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

На світлині: центр міста Буринь у березні 2019 року.

Фото автора.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.