Кандидат на посаду президента України бере участь у протестній ході в Кролевці

На Сумщині поліція забезпечує охорону публічного порядку під час протестної ходи за участі кандидата на посаду Президента України

Подія відбувається в місті Кролевець, на одному з пішохідних переходів автотраси міжнародного значення М-02 «Кіпті-Глухів-Бачівськ».

За попередньою інформацією, вищезазначений кандидат, перебуваючи з робочим візитом на Сумщині, організував за участі працівників шосткинського казенного заводу та нині очолює протестну акцію з приводу невиплати останнім заробітної плати.

Відтак, нині кілька десятків громадян фактично перекрили зазначену автотрасу – близько 70 осіб безперервно рухаються по пішохідному переходу, обмежуючи таким чином рух автотранспорту.

Порядок на місці події забезпечують близько 60 працівників поліції. Вони організували об‘їзд автотранспорту іншим шляхом.

Попри те, що жодних скарг від водіїв не надходило, правоохоронці роблять все можливе, аби дії протестуючих не створювали незручностей іншим учасникам дорожнього руху.

У свою чергу поліцейські закликають всіх учасників акції не порушувати публічний порядок. В іншому випадку їх дії можуть бути кваліфіковані ст. 279 КК України – блокування транспортних комунікацій.

Покаранням може стати сплата чималого штрафу, виправні роботи, арешт або навіть обмеження волі на строк до 3-х років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.