На 6 березня 2019 року скликається 37 сесія Буринської районної ради: питання знову про Буринську ЦРЛ

Відповідно до розпорядження голови Буринської районної ради №10-ОД від 04.03.2019 «Про скликання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання» пленарне засідання 37 сесії районної ради скликається на 06 березня 2019 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради.

На розгляд сесії вносяться такі питання:

1.Про створення Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка»;

2.Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік».

Шановні депутати!

Перестаньте дурити жителів Буринського району, які видали вам мандат довіри.

Годі вже гратися в «політичні наперстки».

Не забувайте просту істину: здоров'я - це найцінніший скарб кожного жителя Буринщини...

На світлині: Буринська центральна районна лікарня.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.