Буринські патріоти-велосипедисти зробили велопробіг по історичних місцях Буринщини

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділів СУСПІЛЬСТВО, у День Державного Прапора відбувся велопробіг по історичних місцях Буринщини.

За маршрутом м.Буринь-урочище Городок с.Михайлівка – с.Миколаївка-городище Зартий (Заритий) – с.Воскресенка – с.Вікторинівка – м. Буринь.

У Городку, Миколаївці, городищі Зартий учасникам пробігу М.М.Кононенко (директор Буринського краєзнавчого музею) провів історичний екскурс у «сиву» давнину.

На шляху руху патріоти-велосипедисти з Бурині розгортали Державний Прапор України, знаменуючи свята – Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.