У Бурині 23 серпня 2018 року відзначатимуть День Державного Прапора України

23 серпня 2018 року о 9 годині поруч будівлі Будинку ради, що в центрі міста, розпочнеться захід з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України «Кольори, що дають надію».

На знак пошани до синьо-жовтого символу українства запрошуємо буринців та гостей міста приєднатися до урочистого зібрання.

На світлині: місто Буринь напередодні Дня Державного Прапора України.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.