На Буринщині пограбовано крамницю…

Працівники Буринського районного відділення поліції викрили 25-річного жителя села Піски у скоєнні крадіжки з місцевої крамниці.

Зловмисник уночі, розбивши скло магазину, проник до приміщення, і викрав звідти продукти харчування і гроші, завдавши власниці збитків на суму 1760 гривень.

До слова, з початку нинішнього року на території Сумської області було скоєно 978 крадіжок чужого майна, 571 з них вже розкрито поліцією, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.