Неподалік будівлі поліції сталася ДТП…

Дорожньо-транспортна подія сталася сьогодні, 16 липня 2020 року, у районі пішохідного переходу на вулиці Герасима Кондратьєва, що в Сумах, біля Головного управління Національної поліції Сумщини.

Попередньо, стався наїзд на пішохода.

На місці працює бригада швидкої допомоги, передає sumy.today.

За попередніми даними Відділу комунікації поліції Сумської області, водій автомобіля «Ніссан» здійснив наїзд на чоловіка, який переходив дорогу.

Пішохода доправили до лікарні…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.