У жахливій ДТП загинуло двоє дорослих і двоє дітей, за життя ще одного хлопчика борються лікарі…

Унаслідок ДТП на Столичному шосе у 5 кілометрах від Києва загинуло двоє дорослих і двоє дітей, за життя ще одного хлопчика борються лікарі.

Сьогодні, 13 липня 2020 року, поліція Києва підтвердила, що внаслідок цієї ДТП загинуло 4 особи, серед яких двоє дітей.

Правоохоронці затримали 39-річного водія-правопорушника, розпочате кримінальне провадження.

За даними ЗМІ, водій автомобіля «Mercedes» Желепа Антон Михайлович перебував у стані алкогольного сп’яніння – драгер показав 1,3 проміле. Також за свідченнями очевидців, він мав ознаки й наркотичного сп'яніння.

«Mercedes» вилетів на зустрічну смугу й зіткнувся з автомобілем «Hyundai», в якому й їхала постраждала родина.

В автомобілі Hyundai їхало 5 осіб – двоє дорослих (загинули одразу), дівчинка 8 років (також загинула) і ще двоє хлопчиків 10 та 12 років.

10-річний хлопчик загинув, а 12-річного хопчика госпіталізовано у тяжкому стані...

Світлина сайту «Страна».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.