Убито чоловіка-інваліда…

У Сумах поліція встановлює обставини вбивства чоловіка з інвалідністю…

Повідомлення про те, що в одній з квартир по вулиці Металургів, 32А, виявлено мертвим 46-річного чоловіка, до чергової частини поліції надійшло від медиків бригади «швидкої допомоги» сьогодні, 15 лютого 2020 року, близько 12 години 30 хвилин.

За вказаною адресою негайно виїхали керівники ГУНП в області, Сумського відділу поліції, слідчо-оперативна група та криміналісти. Експерти виявили на тілі небіжчика ознаки насильницької смерті.

Слідчі за даним фактом відкрили у відповідності з ч.1 ст. 115 КК України кримінальне провадження. В рамках якого встановлюють всі обставини загибелі чоловіка та причетних до його смерті осіб.

Правоохоронці звертаються до всіх громадян, кому відома будь-яка інформація, що допоможе слідству, повідомити про це до Сумського відділу поліції за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 21, або за телефонами: (0542) 66-72-04, 66-72-05, (050) 407-31-02 або на спецлінію «102».

Анонімність та конфіденційність гарантуємо, зауважує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.