Зять відрізав тещі голову...

Стали відомі подробиці жаливого вбивства, яке сталося в п'ятницю, 14 лютого 2020 року, у Києві. ..

Жертвою злочину стала літня жінка.

Поліція затримала зятя вбитої, повідомив «Інформатор».

Один з жителів будинку помітив, як сусід сховав сірий мішок у підвалі.

Він вирішив перевірити вміст мішка, і прийшов у жах – оскільки в ньому виявилася людська голова.

Пильний чоловік викликав поліцію. Підозрюваного в скоєнні вбивства затримали в квартирі. Убитої виявилася його теща. За словами сусідів, у неї був день народження.

За попередніми даними, жінка померла від численних ножових поранень. Ймовірно, після цього, зять прийняв рішення приховати сліди злочину, позбавившись від тіла…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.