Пам'ять про афганську війну не має кордонів

Сьогодні, 15 лютого 2020 року, в Бурині, біля пам’ятника воїнам-афганцям відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан.

У своїх зверненнях до ветеранів-афганців голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, військовий комісар Буринського районного комісаріату Віталій Бойко та заступник голови Буринської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) «Обов’язок» Юрій Крамаренко висловили їм вдячність за хоробрість, за міцність духу та назвали цінним патріотизм воїнів-афганців у розбудові української армії, особливо в цей непростий для України час. Побажали всім миру, міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів.

Потім ведуча заходу Валентина Борщенко, нагадавши ще раз імена загиблих в Афганістані земляків та загиблих і померлих земляків-АТОвців, запросила учасників заходу вшанувати їх пам’ять хвилиною мовчання.

Благочинний Буринського округу, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці, митрофорний протоієрей отець Іоанн провів заупокійну літію за загиблими та померлими воїнами.

У рамках проведення мітингу тематичні пісні виконали Андрій Козирь та сімейний дует «Калинові сестри» у складі Наталії Сомової та Світлани Головченко.

А поетичну присвяту воїнам-афганцям від нашого земляка, члена Національної спілки журналістів України та володаря Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії 2019 року Івана Житника прочитала Софія Федоненко.

Завершився урочистий захід покладанням квітів до пам’ятника воїнам-афганцям та Алеї пам’яті Героїв України - мешканців та уродженців Буринщини.

Марина Біркун, керівник художній Буринського районного будинку культури.

Світлина автора.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.