Батько застрелив сина…

«За клопотанням прокурора та слідчого 62-річному сумчанину, який позбавив життя свого сина, рішенням суду від 30 серпня 2019 року обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави до 24.10.2019», – повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Олексій Моісеєнко.

Зауважимо, що трагедія сталась 22 серпня 2019 року в м. Суми в одному з приватних будинків по вулиці С. Табали.

У вечірній час 26-річний молодик у стані алкогольного сп’яніння повернувся додому, де у такому ж стані перебував його батько.

Між захмелілими чоловіками виникла сварка.

Спочатку молодший ударив батька, після чого старший пішов у гараж, взяв там рушницю та вистрелив у сина.

Від отриманого поранення син упав на подвір’ї без ознак життя.

Щоб уникнути покарання за скоєне, батько вивіз тіло на околицю міста та закопав його в чагарниках.

Спочатку чоловік запевняв, що йому не відомо місцеперебування його сина, навіть написав заяву про його зникнення.

Однак потім зізнався у вбивстві та показав місце захоронення тіла, де його й виявили співробітники поліції у четвер, 29 серпня 2019 року.

Наразі дії чоловіка кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.