Музика в навушниках довела до смерті молодого чоловіка

У Кролевці на залізничному переході загинув житель району 1993 року народження.

Як повідомили у Кролевецькому відділенні поліції, молодий чоловік переводив велосипед через залізничну колію переходом, і слухав музику в навушниках.

Через це не відреагував на наближення тепловозу, який і збив хлопця, який. упав на сусідню колію і сильно вдарився головою.

Він помер на місці пригоди.

Поліція за даним фактом проводить перевірку, повідомив сайт 05453.com.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.