Мати зникла з трьома дітьми…

Всі вони жителі Шостки. 27-річна Олена Карпенко разом зі своїми дітьми Карпенко Анастасією , 2009 р.н, Карпенко Дмитром. 2012 р.н та Карпенко Анною 2014 р.н. двадцять дев’ятого серпня поточного року близько восьмої години ранку пішли з дому та до теперішнього часу не повернулися.

На вигляд жінці 25-30 років,зріст 150-155 см., середньої статури, обличчя овальне, волосся русяве, пряме, очі сіро-голубі.

Особливі прикмети: на підборідді невеликий шрам.

Її трійко дітей також мають русяве волосся, сіро-голубі очі, на підборіддях «ямочки»

Карпенко Анастасії на вигляд 9-11 років,зріст 120-125 см., щільної статури

Особливі прикмети: може пересуватись на милицях або кульгати.

Дмитру Карпенко на вигляд 6-7 років,зріст 100-105 см.

Особливі прикмети: на голові в районі тім’яної ділянки має шрам розміром 2-3 см.

Ані Карпенко вигляд 4-5 років,зріст 50-70 см., середньої статури.

Поліція звертається до всих, кому відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку повідомити до Шосткинського відділу поліції, або за тел. (05449) 2-14-47, 7-26-55 або 102, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.