Молодий чоловік здав телефон знайомого до ломбарду, і отримав кримінальне провадження…

Ддя того, щоб дістати кошти на розваги, 24-річний роменчанин здав мобільний телефон знайомого в ломбард.

Як результат – гроші і розваги скінчились, а в поліції відкрили кримінальне провадження.

Із заявою зникнення мобільного телефону до правоохоронців звернувся 23-річний житель одного з сіл Роменського району.

Заявник розповів, що до нього підійшов знайомий та попросив мобільник подзвонити. Отримавши телефон, останній відійшов і… не повернувся.

Спочатку потерпілий намагався відшукати хлопця самостійно. Коли це йому не вдалося - звернувся до поліції.

Поліцейські оперативно вирахували зловмисника. Ним виявився 24-річний раніше судимий за майнові злочини місцевий житель.

Він пояснив, що забрав телефон, бо були потрібні гроші. Тож телефон того ж дня здав до ломбарду.

У поліції дії чоловіка кваліфікували як шахрайські і відкрили кримінальне провадження.

За вчинене йому загрожує обмеження волі на строк до трьох років, повідоимв Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.