Молодик вчинив грабіж серед білого дня…

Заради наживи 31-річний чоловік серед білого дня зайшов до хати літньої жінки,і в її присутності став обшукувати її речі...

Не знайшовши нічого цінного, пішов геть, прихопив з собою мобільний старенької, аби та не змогла повідомити про його «візит» до поліції.

Однак навіть незважаючи на цю пересторогу, правоохоронцям вистачило кількох годин, аби розшукати та затримати зловмисника.

До поліції зателефонувала сусідка потерпілої, до якої 81-річна бабуся звернулась по допомогу.

Правоохоронцям, що прибули на виклик, пенсіонерка пояснила, що перебувала вдома, у своєму будинку, коли до помешкання зайшов незнайомий їй чоловік.

На очах в отетерілої жінки він почав нахабно ритися в її речах, шукаючи заощадження.

Та через деякий час, нічого не знайшовши, «гість» подався у своїх справах, прихопивши з собою бабусин телефон, щоб вона не змогла повідомити проте, що сталося, до поліції.

У ході першочергових оперативно-розшукових дій, полісмени опитали сусідів потерпілої, усіх можливих свідків даної події, і таким чином встановили особу зловмисника.

А вже за кілька годин розшукали і його самого.

«За даним фактом в поліції відкрито кримінальне провадження, коментує жіх подій начальник Конотопського відділу поліції Сергій Семікоп. - Дії зловмисника кваліфікуються слідчими за ознаками ч. 3 ст. 186 («Грабіж, поєднаний із проникненням до житла») Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років...».

Наразі проводяться всі необхідні слідчі дії, повідомив Відділ комунікації ГУНП в Сумській області

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.