Банкір отримав 4 роки обмеження волі за привласнення майже 200 тисяч гривень коштів клієнтів

За участі прокуратури Сумської області Сумським апеляційним судом переглянуто рішення суду першої інстанції, яким начальника районного відділення банку було засуджено до 4 років позбавлення волі за привласнення коштів з кредитних карток жителів Білопільського району.

Засуджений мав доступ до кредитних карток клієнтів банку та з жовтня 2016 року по травень 2017 року знімав гроші з їх рахунків, внаслідок чого на них нараховувались відсотки за невиплату кредитів.

Загальна сума коштів, якими заволодів вже колишній начальник відділення, становить майже 200 тис. грн. Потерпілими визнано 13 осіб.

Банкір повністю визнав свою провину в привласненні коштів, продав власну квартиру та частково відшкодував збитки потерпілим.

Апеляційний суд врахував всі пом’якшуючі обставини та ухвалив рішення, відповідно до якого обвинуваченого визнано винним за ч. 2 та 3 ст. 191 (привласнення майна службовою особою), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України та призначено покарання у виді 4 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, контролем за використання коштів у готівковій та безготівковій формі та їх обігом на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк 3 роки, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.