Складна життєва історія собаки: Каштан чекає на господаря…

Історія про дивовижний порятунок собаки із крижаного Псла у грудні 2018 року, набула широго розголосу, і сумчани в соцмережах просили оприлюднити імена героїв, які, не жаліючи власного здоров’я, кинулись у льодяну річку, аби витягти бідолашного песика.

Рятувальниками стали звичайні чоловіки – сумчанин Юрій Радіонов та ліванець Монзер.

Вони не були між собою знайомі, але роздягнувшись в мороз витягли із крижаної купелі собача.

Журналістка Юлія Зайцева також повідомила про ще одного сміливця водолаза-рятувальника Сумської міської станції Сергія.

Усі троє, звичайно, ризикували не тільки своїм здоров’ям, а й, без перебільшення, життям…

Минулорічна історія про відважний порятунок собаки із холодної річки мала в Сумах значний резонанс.

Проте для врятованого собачати, який пережив те потрясіння, досі не знайшовся люблячий господар.

На Каштана просять звернути увагу волонтери Сумського товариства захисту тварин:

«Этого песика спасли из холодной воды неравнодушные мужчины. Было много обсуждения этой истории в интернете, много шума и внимания прессы. Теперь, по истечении времени, Каштан подзабыт. Конечно, за ним ухаживают, навещают в приюте. Но песику очень хочется найти свой дом и хозяина. Присмотритесь к шикарному Каштану 0503071855».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.