Сина інваліда батько прикував ланцюгом до ліжка…

До 5 років позбавлення волі загрожує чоловікові, який приковував ланцюгом до ліжка свого сина з інвалідністю Тростянецьким відділом Охтирської місцевої прокуратури сьогодні, у п’ятницю, 22 березня 2019 року, повідомлено про підозру 57-річного жителя Тростянецького району, який систематично приковував ланцюгом до ліжка свого 30-річного сина.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі, вчинене небезпечним для життя та здоров’я потерпілого способом, що супроводжувалося заподіянням фізичних страждань) КК України. Досудове слідство здійснюють слідчі Тростянецького відділення поліції.

Про вказаний факт стало відомо завдяки медикам, які прибули за викликом у вказаний будинок.

Як з’ясувалось, у помешканні проживав батько разом зі своїм сином, який має інвалідність 1 групи.

Після того, як три роки тому померла мати хлопця, чоловік періодично приковував сина до ліжка ланцюгом, який закріплював замком.

Свої дії чоловік пояснює тим, що син поводив себе агресивно, і в такий спосіб він намагався його вгамовувати.

Також він обмежував його волю, коли виходив з будинку.

Водночас до медиків за допомогою чоловік не звертався, належним чином за сином де доглядав, при цьому зловживав алкоголем.

Як розповів керівник Охтирської місцевої прокуратури Олександр Язиков, наразі слідчі та прокурори підготували клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

За скоєне йому загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

На даний час за сприяння правоохоронних органів юнака направлено на стаціонарне лікування до медичної установи. Разом з тим, прокурором Сумської області готується лист до компетентних органів щодо вирішення подальшої долі цього юнака, зокрема його місцеперебування, оскільки життя в батьківському будинку становить загрозу його здоров’ю та навіть життю, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.