У Глухові теж можуть закрити лікарню…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО 28 лютого 2019 року надрукував статтю «Якщо «помре» Буринська центральна районна лікарня, то помруть і Буринь, і Буринщина… (відео)».

І як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), в розділі ПОЛІТИКА з другої спроби, 27 лютого 2019 року, вдалося провести пленарне засідання 36 сесії Буринської районної ради.

Одним з основних і найважливіших питань на ньому було питання «Про сворення Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня імені професора М.П.Новаченка». Здавалося б, депутати повинні були це питання, безсумнівно, вирішити позитивно, щоб Буринська ЦРЛ працювала й надалі без проблем.

А жителі району, звертаючись сюди, змогли поправляти своє здоров’я.

Та майже після годинної дискусії, в основному через політичні погляди та інтереси, окремі депутати утрималися від прийняття рішення.

Отже, Буринська центральна районна лікарня фактично закривається…

Куди звертатися хворим?

Місцеве керівництво на це запитання відповіді не дає.

Адже лікується воно не в Буринській ЦРБ…

Подібна ситуація склалася і в місті Глухів.

Час плине, у залі Глухівської міської ради безрезультативно проходять сесія за сесію, опозиція і мер не можуть, або не хочуть прийти до консенсусу.

За сварками і особистими амбіціями кожен із депутатів забуває про найголовніше – жителів славетного міста Глухів.

Зараз від статусу ЦРБ залежить подальша доля містян.

Глухівчани спостерігають за сварками депутатів, припускаючи найгірше – Глухівська центральна районна лікарня скоро припинить своє функціонування.

Невже місто, в якому проживають зо три десятки тисяч жителів, залишиться без лікарні?

Куди доведеться їхати містянам та жителям району, аби поправити здоров’я?

Є поки що тільки така відповідь.

Точно не доведеться глухівчанам їхати на лікування до Бурині, бо тут ситуація з Буринською ЦРЛ взагалі катастрофічна…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.