Викрито міні-цех з виробництва амфетаміну…

На Сумщині працівники поліції викрили організаторів лабораторії по виготовленню психотропних речовин...

Троє конотопчан влаштувати в орендованій квартирі справжній міні-цех по виробництву амфетаміну. Працівники поліції знайшли та вилучили лабораторне обладнання, хімічні складники та майже 30 грамів вже готового до вживання «продукту».

Ці троє конотопчан вже не один раз потрапляли в поле зору правоохоронців, оскільки ведуть антигромадський спосіб життя та тривалий час вживають наркотики. В рамках раніше відкритого кримінального провадження та з метою реалізації оперативної інформації, працівники Управління протидії наркозлочинності та детективи Слідчого управління ГУНП в області прибули з санкцією на обшук до квартири, яку один з цих трьох громадян орендує вже кілька місяців. І майже з першого погляду зрозуміли, що натрапили на лабораторію по виготовленню психотропних речовин.

«Лабораторний посуд, надзвичайно точні ваги, чисельні ємності з хімічними речовинами, що є інгредієнтами для виготовлення психотропів, і навіть майже 30 грамів вже готового «продукту» вилучили наші співробітники та детективи під час обшуку приміщення, - коментує подію Олександр Ройко, тимчасово виконуючий обовʼязки начальника Управління протидії наркозлочинності ГУНП в області .- А в ході першочергових слідчих дій зʼясувалось, що чоловіки не лише виготовляли амфетамін для себе, а й «пригощали» ним інших наркозалежних, при цьому надаючи їм цю ж саму квартиру для «кайфування». Тож нині все вилучене готується до направлення на експертне дослідження, а самих власників міні-цеху перевіряємо на причетність до збуту психотропних речовин».

Наразі слідство по кримінальному провадженні, раніше відкритому за ознаками ст. 307 КК України, триває.

За результатами подальших слідчих дій буде прийнято процесуальне рішення про відкриття ще кількох кримінальних проваджень за ознаками ст.ст. 309 (виробництво наркотичних та психотропних речовин), 313 (заволодіння обладнанням, призначеним для використання наркотичних чи психотропних засобів) та 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України, повідомив Відділ комунікації поліції Сумщини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.