У ДТП стукнулися чотири автомобілі…

У Сумах під час пошкоджені чотири транспортні засоби…

Подія трапилася на вулиці Привокзальній.

Патрульні, які прибули на місце ДТП огородили місце автопригоди та опитали його учасників.

З’ясувалося, що водій керуючи автомобілем Renault Kangoo перетнувши подвійну суцільну лінію почав здійснювати обгін. Не впевнившись у безпеці свого маневру та не витримавши безпечної швидкості руху, він допустив зіткнення з транспортним засобом Daewoo Nexia, водій якого, з дотриманням ПДР, здійснював розворот.

Після зіткнення некерована автівка Renault Kangoo наїхала на припарковані автомобілі Ford Fiesta та Ford Focus.

Унаслідок ДТП усі транспортні засоби отримали механічні пошкодження.

Охоронці порядку оформили автопригоду та склали на водія адміністративні матеріали за ст. 124 (вчинення ДТП) КУпАП та ст. 122 (порушення вимог розмітки проїзної частини доріг) КУпАП.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.