Квартирних грабіжників засуджено до 5 років позбавлення волі

Охтирською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно двох жителів м. Харків, які влітку 2017 року вчиняли крадіжки майна з квартир у місті Охтирка.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачені приїжджали на легковому автомобілі в м. Охтирка.

Крадіжки скоювали у період часу з 08 до 12 години, враховуючи, що саме в цей період господарі переважно перебували поза місцем проживання.

«Один із злочинців залишався в машині, спостерігати за навколишньою обстановкою та, в разі виникнення небезпеки, мав повідомити про це іншого за допомогою засобів радіозв’язку. У цей час інший, за допомогою спеціальних приладів для відмикання замків, проникав до квартир та викрадав цінні речі, зокрема, грошові кошти, ювелірні вироби, побутову техніку, оргтехніку. Загалом протягом серпня – жовтня 2017 року зловмисники вчинили 8 крадіжок, і лише завдяки злагодженим діям працівників поліції чоловіки були затримані на місці події», – розповів прокурор Охтирської місцевої прокуратури Дмитро Заяц.

Під час судового розгляду один із обвинувачених свою вину не визнавав, інший визнавав частково.

Та за принципової позиції Охтирської місцевої прокуратури вина обох повністю доведена.

Вироком Охтирського міськрайонного суду Сумської області чоловіків засуджено за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у житло) КК України та призначено міру покарання у вигляді 5 років позбавлення волі кожному, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.