Молодий чоловік викрав ноутбук, щоб за виручені гроші гульнути, але не вийшло…

На чуже майно спокусився сусід потерпілого. Раніше судимий молодий чоловік намагався таким чином виручити за поцуплений ноутбук чималу суму.

Однак його планам завадили правоохоронці...

До чергової частини Охтирського відділу поліції із заявою про крадіжку комп’ютерної техніки звернулася 53-річна жителька району.

Вона розповіла, що з будинку її родини викрадений синів ноутбук.

Уході оперативно-розшукових заходів по встановленню особи злочинця поліцейські отримали оперативну інформацію про молодого хлопця, якого свідки бачили з ноутбуком в руках.

Юнак ніс техніку до автомобіля, що стояв неподалік будинку заявниці.

За описом зовнішності поліцейські встановили особу крадія - ним виявився раніше судимий 20-річний сусід потерпілого.

Правоохоронці розшукали та опитали підозрюваного, а згодом у нього вдома знайшли і викрадений ноутбук.

Сам юнак розповів, що добре знав, де сусіди тримають ключі від свого житла, тож і скористався їх відсутністю вдома, аби тихцем забрати з будинку техніку.

ноутбук збирався продати, і, таким чином, отримати кошти на свої забаганки.

Наразі слідчі пред’явили хлопцю підозру за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України(крадіжка). Санкція цієї статті передбачає до трьох років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.