Вибухнуло сильно: четверо постраждалих…

Подія сталася сьогодні, 24 січня 2019 року, на одному з підприємств в Липовій Долині.

Унаслідок вибуху потерпіло четверо працівників, які з опіками різного ступеню тяжкості наразі знаходяться в лікарні.

Повідомлення про те, що в одному з приміщень заводу стався вибух газового балону «пропан-бутан» ємкістю 40 літрів, і є постраждалі, надійшло до чергової частини поліції сьогодні, о 15годині 16 хвилин.

На місце події виїхали керівництво підрозділу та слідчо-оперативна група.

Було встановлено, що внаслідок вибуху постраждали четверо працівників підприємства.

Всі вони отримали опіки обличчя, рук та дихальних шляхів.

Найстарший з них, 62-річний чоловік, наразі перебуває в тяжкому стані, адже на момент вибуху перебував поруч з балоном.

Поліція не виключає, що вибух стався в результаті витоку газу з балону.

Правоохоронці нині працюють на місці події.

Вони з‘ясовують всі обставини та причини, що призвели до травмування людей, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.