На гірці розбилися ще двоє дітей, їх доставлено до лікарні…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у статті «На гірці розбився хлопчик…», яка надрукована в розділі ПОДІЇ розповідав, що на гірці в дитячому парку в Сумах, розбився підліток…

І ось нове повідомлення щодо цієї гірки.

Ще двох дітей із травмами привезли до Сумської обласної клінічної лікарні з дитячого парку «Казка».

Про це у facebook написала мама, яка лежить у цій лікарні зі своїм сином.

«Щойно привезли на швидкій ще 2 дітей з «Казки». У однієї струс, у другого – травма хребта. Що там за гірка така?», – написала жителька Сум.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.