Поблизу Бурині рятували позашляховик з дітьми, а на Конотопщині витягували з кювету «швидку» з хворим...

Протягом останнього часу співробітники підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій тричі надавали допомогу водіям та пасажирам автомобілів, які потрапили в снігові замети на території Сумщини.

До Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність допомоги бригаді екстреної медичної допомоги в Конотопському районі.

Спецавтомобіль лікарів у селі Попівка з’їхав у кювет і застряг там.

На місце виклику прибуло відділення чергового караулу 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

За допомогою пожежного всюдихода КрАЗ рятувальники звільнили автомобіль, і відбуксирували на безпечну ділянку.

Звідти медпрацівники разом з хворим вирушили до Конотопа.

Відділення чергового караулу 23-й державної пожежно-рятувальної частини вирушило з міста Буринь у село Червона Слобода, де поблизу населеного пункту на ґрунтовій дорозі застряг позашляховик Mitsubishi L200, в якому разом з водієм перебувало двоє дітей.

Пожежною автоцистерною підвищеної прохідності ЗІЛ-131 рятувальники відбуксирували автомобіль на безпечну ділянку шляху.

Звідти позашляховик відправився до міста Буринь...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.