Мисливець загинув на полюванні…

Ця жахлива подія трапилася сьогодні, 06 січня 2019 року, близько девʼятоїгодини ранку на Конотопщині.

Під час полювання 37-річний житель одного з сіл отримав смертельне вогнепальне поранення в груди та живіт, і в результаті помер дорогою до лікарні.

Як попередньо встановили викликані правоохоронці, чоловік під час полювання самочинно перейшов на іншу позицію, не попередивши про це нікого з інших мисливців.

Через це й потрапив під вистріл свого приятеля...

На місце події негайно виїхали і працювали слідчо-оперативна група поліції, дільничний офіцер та старший інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи.

Попередньо встановлено, що обоє учасника події мали необхідні дозволи на володіння, зберігання та використання мисливської зброї, термін її реєстрації не порушені.

Наразі за фактом скоєного відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 119 КК України (вбивство через необережність), в рамках якого остаточно зʼясовуються причини та обставини події, повідомив Відділ комунікації поліції Сумщини.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.