Жінка ледве не вистрибнула разом з дитиною з вікна багатоповерхівки…

Екіпаж патрульних отримав повідомлення про конфлікт в одній із квартир на проспекті Шевченка, що в місті Суми...

Прибувши на місце, поліцейські встановили, що жителька квартири після спільного вживання алкогольних напоїв зі своїм знайомим, вигнала його з житла та погрожувала вистрибнути з четвертого поверху разом зі своєю дитиною.

Під час спілкування чоловік розповів, що в квартирі разом із матір'ю проживає 13-річна дитина з особливими потребами.

Зважаючи на серйозність намірів 34-річної жінки, яка ніяким чином не бажала слухати вмовлянь свого знайомого та вже відчинила вікно у квартирі, патрульні відразу ж почали налагоджувати з нею зв'язок.

«У цій ситуації потрібно було приймати швидке, але правильне рішення. Одна неправильно сформульована фраза чи незрозумілий для жінки жест міг призвести до незворотних наслідків. Наше найголовніше завдання було не дозволити нетверезій матері заподіяти шкоду ні собі, ні своїй же дитині», – розповів інспектор 4-ї роти батальйону управління патрульної поліції в Сумській області Пилип Ворона.

Через деякий час жінка зачинила вікно та впустила до квартири патрульних.

Умови, у яких проживала сім’я, просто вразили охоронців порядку – безлад, антисанітарія та пляшки з-під алкоголю.

Жінка почала розповідати охоронцям порядку про своє життя, сина...

Проте у якийсь момент знову кинуласяч до вікна, відчинила шибку та намагалася вистрибнути з нього.

На щастя, вчасно зреагували патрульні – вони швидко підскочили до неї, та в останню мить спіймали жінку за ноги.

Розуміючи, що в такому стані матір із сином не можна залишати, патрульні викликали лікарів.

Далі, правоохронці передали дитину до медичного закладу, а жінку направили до психоневрологічного диспансеру на обстеження...

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.