Чоловік перерахував понад 45 000 гривень передоплати за уявний автомобіль, і потрапив у шахрайську пастку…

Замовлення автомобіля через Інтернет виявилось шахрайською пасткою…

Житель Запоріжжя перерахував понад 45 000 гривень передоплати за уявний автомобіль, оголошення про продаж якого він знайшов у Інтернеті.

Та продавцем виявився звичайний аферист, який після отримання грошей класично обірвав зв'язок.

У поліцію Шостки за допомогою звернувся 48-річний мешканець Запоріжжя.

Він розповів правоохоронцям, що знайшов на одному з сайтів оголошення про продаж автомобіля марки Renault Kangoo за привабливою ціною.

Коли ж зв’язався з продавцем, домовився про купівлю машини.

Продавець в телефонній розмові пояснив, що через дороговартісне лікування дружини, вимушений продати свій транспорт і попросив сплатити йому передоплату у сумі 2700 гривень на вказаний номер банківської картки.

Та потім він знову зателефонував покупцю і попросив надіслати йому ще 43 000 гривень, нібито на термінову операцію дружини і зазначив, що він чекає на нього в Шостці.

Проте призначена зустріч так і не відбулася, адже всі спроби зв’язатись з продавцем виявились марними.

Наразі в поліції Шостки відкрили за даним фактом кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого ведуть пошуки зловмисника.

А поліцейські вкотре попереджають громадян проявляти обачність, купуючи товар через мережу Інтернет, і не забувати, що за кожною вигідною пропозицією може ховатися звичайний шахрай, застерігає Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.