ДТП на автомобілі «Mercedes Benz» скоїла нетвереза водійка

Уночі патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Леваневського, що в Сумах…

Прибувши та огородивши місце автопригоди, інспектори встановили, що водій автомобіля «Mercedes Benz» не дотрималася безпечної швидкості й дистанції, після чого здійснила зіткнення з автомобілем ГАЗ.

У дорожньо-транспортній пригоді, на щастя, ніхто не постраждав.

Під час спілкування з 24-річною водійкою іномарки поліцейські виявили, що вона має явні ознаки алкогольного сп’яніння.

У присутності двох свідків жінка відмовилася від проходження огляду на стан сп’яніння

А ще вона не мала при собі всіх необхідних документів, які повинен мати водій транспортного засобу.

Патрульні склали на неї адміністративні матеріали за ст. 124 (вчинення ДТП) КУпАП, ст. 130 (відмова від проходження огляду на стан сп’яніння, особою, яка керує авто з ознаками сп’яніння) КУпАП та ст. 126 (керування без відповідних документів) КУпАП.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.