Уродженка міста Буринь вистрибнула з багатоповерхівки і загинула…

Подія трапилася на проспекті Лушпи 36-річна жінка вистрибнула з багатоповерхівки, яка розташована неподалік ТРЦ «Атріум».

На місці загибелі жінки було вилучено сумку.

Поліція допитує свідків, сусідів і родичів жінки, щоб встановити причини і обставини цієї жахливої трагедії, сайт 0542.ua

Загибла жінка уродженкою міста Буринь...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.