Хмелів став найспортивнішим селом Сумщини в 2018 році

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, Сумська територіальна організація ВФСО «Колос» в смт Недригайлів провела дійство «Краще спортивне село Сумщини – 2018».

У змаганнях взяли участь 10 кращих спортивних сіл області.

Майже 200 учасників визначали кращих спортсменів з таких видів: міні-футбол, шахи, шашки, дартс, перетягування канату, армспорт, гирьовий спорт і настільний теніс.

У загальнокомандному заліку звання «Краще спортивне село Сумщини – 2018» завоювала Хмелівська сільська рада (на світлині), що в Роменському районі.

Другою стала Боромлянська сільська рада Тростянецкого району.

Третє місце посіла Синівська громада, що в Липоводолинському районі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.