У Бурині та районі святкуватиметься перемога…

На виконання розпорядження голови Буринської районної державної адміністрації від 27.04.2018 № 253-ОД «Про відзначення у Буринському районі у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» під керівництвом Василя Бойка відбулася робоча нарада

Акцентовано особливу увагу на обов'язковому проведенні робіт у населених пунктах з благоустрою та ремонту памя’тників загиблим воїнам Другої світової війни.

08 травня 2018 року:

о 9 годині біля братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни відбудеться мітинг, панахида та покладання квітів;

о 10 годині у районі залізничної станції «Путивль» біля братської могили воїнів Червоної армії, які загинули при визволенні м. Буринь відбудеться також мітинг, панахида та покладання квітів.

09 травня 2018 року о 9 годині відбудеться мітинг-реквієм біля Меморіалу Слави.

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.